Centrum Inicjatyw Społecznych "Przy Parku" Ożarów Mazowiecki, Poznańska 292, tel /22/ 292 61 61

z
a
p
i
s
y
z
a
p
i
s
y

Robert Kubica, nasz najbardziej znany kierowca wyścigowy zaczynał swoją przygodę z szybkością w wieku 6 lat. Zaczynał od gokartów, aby po kilkunastu latach wygrywać w najbardziej prestiżowych wyścigach samochodowych - Formuła 1.

Mamy dla Was, bez względu na wiek!  potężną porcję adrenaliny na autentycznych torach wyścigowych na których ścigają się kierowcy F1.

U nas nie trzeba przyjechać bolidem żeby "wykręcić" rekord Ożarowa Mazowieckiego w Grand Prix. Do dyspozycji oddajemy Wam konsolę, kierownicę oraz ekran o wymiarach kilku metrów kwadratowych. Nie wymagamy prawa jazdy.

 

Zasady:

Wyścigi odbywać się będą w dniach 27.06 - 01.07 oraz 11-14 lipca 

 

Finał w dniu 15 lipca

 

1. Każdy kierowca po wypełnieniu karty zgłoszeniowej ma możliwość zapoznania się z wybranym przez Organizatora torem na którym toczyć się będzie rywalizacja.

2. Zapoznanie z torem polegać będzie na dowolnej jeździe, wybranym przez siebie bolidem, z dowolną konfiguracją i trwać będzie max. 15 minut. Organizator ma prawo skrócić ten czas w zależności od ilości zawodników.

3. Po zapoznaniu się z torem na którym będzie toczyć się rywalizacja każdy zawodnik musi przejechać co najmniej jedno okrążenie pomiarowe. Przejazd odbywa się bez udziału innych bolidów.

4. Dopuszcza się możliwość poprawienia swojego czasu w kolejnych okrążeniach, ale tylko za zgodą Organizatora.

5. W przypadku awarii sprzętu okrążenie uznaje się za nieważne i zawodnik może przystąpić do kolejnego okrążenia pomiarowego.

6. Zawody przeprowadzone będą w dwóch turach:

6.1 Tura kwalifikacyjna w dniach 11-14 lipca w której mogą wziąć udział wszyscy chętni (po wypełnieniu formularza)

6.2 Tura finałowa, która zostanie rozegrana w dniu 15 lipca od godz 18:00

7. Do tury finałowej zakwalifikują się 3 osoby z najlepszym czasem uzyskanym podczas przejazdów pomiarowych tury kwalifikacyjnej w dniach 11-14 lipca.

8. W finale rozegrane zostaną wyścigi na jednym z torów a zwycięzcą będzie kierowca który podczas 5 okrążeń osiągnie najlepszy czas łączny.

9. Zwycięzca zdobędzie Grand Prix Ożarowa Mazowieckiego 2016 oraz nagrody rzeczowe.

10. Wszelkie spory będą rozstrzygane przez Organizatora.

11. Pomiar czasu oraz wszelkie zdarzenia na torze kontrolowane są przez konsolę. Organizatorzy nie mają wpływu na przebieg okrążenia pomiarowego.

 

 

 

 

FAST WEEK 11 lipca- 15 lipca

zwycięzca Grand Prix wraz z tytułem najszybszego kierowcy Ożarowa Mazowieckiego otrzyma voucher na tor gokartowy.